19 mar2019

XII Krakowskie Dni Integracji

Dodane przez Joanna Szpak

Krakowskie Dni Integracji odbywają się nieprzerwanie od 2008 r. i są współorganizowane przez osiem krakowskich Uczelni (AGH, AK, PK, UEK, UJ, UPJPII , UP oraz UR). Inicjatorem i pomysłodawcą był Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, który zaprosił do współpracy inne krakowskie uczelnie. Wydarzenie to cieszy się dużą popularnością, co roku poszerzając swój program o nowe atrakcje. Założeniem projektu jest zwiększanie świadomości społeczności akademickiej w tematyce związanej z niepełnosprawnością oraz wspólna integracja pracowników oraz studentów Uczelni Wyższych.

Każde KDI to nowe atrakcje, z których część później staje się nieodzownym elementem całej imprezy. Tak się stało mi.in. ze zmaganiami sportowymi zapoczątkowanymi na AGH, w ramach których główną atrakcją jest turniej koszykówki na wózkach, czy także z konkursem fotograficznym, którego organizatorem i pomysłodawcą jest ZSN UEK.

W tym roku w dniach 9-12 kwietnia KDI odbędą się już po raz dwunasty! Zachęcamy do zapoznania się z programem. Wstęp jest darmowy, a na niektóre wydarzenia obowiązują zapisy.

Główna strona wydarzenia:
https://bon.uek.krakow.pl/kdi
www.facebook.com/KrakowskieDniIntegracji

Plakat promujacy Krakowskie Dni Integracji. Na środku koło z wyszczególnymi częściami z tytułami sport, warsztaty, szkolenia, integracaja, konkurs foto
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *