18 mar2016

„Rozwiązywanie konfliktów” – dodatkowy termin!

Dodane przez Anna Lulek

Droga Studentko, Drogi Studencie,

Mamy dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia. Chcemy zaproponować Ci udział w warsztatach radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych. Niestety obecnie, także w środowisku akademickim, takie sytuacje towarzyszą nam na co dzień. Może warto więc dowiedzieć się jak je rozwiązywać.

Zapraszamy więc Ciebie do udziału w kolejnych bezpłatnych warsztatach realizowanych w ramach Międzyuczelnianego Centrum Wsparcia Psychologicznego. Tym razem pt. „Rozwiązywanie konfliktów; warsztaty radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych. Taka tematyka jest rezultatem ankiety przeprowadzonej przed wakacjami, z której wynika, że temat ten jest dla Was wyjątkowo interesujący.
W programie:
• Teoria konfliktu w pigułce
• Moje cechy osobowości, które mogą być pomocne w rozwiązywaniu konfliktu
• Techniki konstruktywnej komunikacji
• Praktycznie ćwiczenia
• Ciemna strona księżyca – czyli wewnętrzne korzenie zewnętrznego sporu

Warsztaty adresowane są do wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem.

Osoba prowadząca: Małgorzata Kulawik; psycholog, psychoterapeutka w trakcie szkolenia, na co dzień pracująca w konwencji Gestalt, założycielka Ośrodka Rozwoju i Terapii „Do Źródła”.

Warsztaty odbędą się 8 kwietnia 2016 (piątek) w godzinach 11:30 – 15:30 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – ul. Rakowicka 27. Sala 055 pawilon B

Informacje na temat zapisów można znaleźć w BONach i na stronach www BONów: AGH, PK, UEK, UP, UPJPII i UR.

 

Koniecznym jest przesłanie lub dostarczenie osobiście uzupełnionego krótkiego formularza zgłoszeniowego (w przypadku przesłania karty zgłoszeniowej mailem podpis nie jest wymagany).
UWAGA!!! Prosimy o wybranie preferowanego terminu. Osoby, którym odpowiadają oba terminy są proszone o zaznaczenie obu pól w formularzu zgłoszeniowym.
Prosimy o informację nt. ewentualnych specjalnych potrzeb.

Warsztaty odbędą się pod warunkiem uzbierania się wystarczającej liczy osób (min 6 osób). We wtorek 1 marca osoby, które zgłosiły się otrzymają potwierdzenie.

Można uzyskać certyfikat uczestnictwa (prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu).
Plakat oraz formularz zgłoszeniowy w załączniku.

Drobny poczęstunek zapewniony.
Serdecznie zachęcamy do udziału!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *