29 maj2013

Pełno spraw dla niepełnosprawnych

Dodane przez academica

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie, działający w strukturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego organizuje w dniu 27 czerwca spotkanie informacyjne pn. Pełno spraw dla niepełnosprawnych, które kierowane jest do osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów, zainteresowanych pozyskiwaniem Funduszy Europejskich.

Rejestracja na spotkanie możliwa jest za pośrednictwem strony internetowej www.fundusze.malopolska.pl na której w zakładce Program Operacyjny Kapitał Ludzki/Szkolenia znajduje się formularz zgłoszeniowy.

Podczas spotkania, przedstawiciele instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin z terenu województwa małopolskiego, przedstawią aktualne możliwości uzyskania wsparcia w zakresie udziału w warsztatach aktywizacji, korzystania z doradztwa, pośrednictwa zawodowego, stażów, szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje.

Po zakończeniu prezentacji oferty poszczególnych instytucji, będzie szansa na odbycie bezpłatnych indywidualnych konsultacji z poszczególnymi prowadzącymi.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie wśród Państwa klientów informacji na temat możliwości uczestnictwa w spotkaniu.

załączniki:

Pełno spraw dla niepełnosprawnych – dodatkowe informacje

Program spotkania- Pełno spraw dla niepełnosprawnych 27.06.2013

Zapraszamy serdecznie

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *