13 lis2013

„Jak mówić nie mówiąc” , bezpłatne warsztaty komunikacji niewerbalnej, ZAPROSZENIE

Dodane przez Marek Świerad

Droga Studentko, Drogi Studencie,

Mamy więc dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia. Zapraszamy Cię do udziału z bezpłatnych warsztatach realizowanych w ramach Międzyuczelnianego Centrum Wsparcia Psychologicznego. Tym razem pt. „Jak mówić nie mówiąc„; warsztaty komunikacji niewerbalnej. Taka tematyka jest rezultatem ankiety przeprowadzonej przed wakacjami, z której wynika, że temat ten jest dla Was wyjątkowo interesujący.

Zakres tematyczny warsztatów:

  • mimika twarzy
  • kontakt wzrokowy
  • dłonie -ręce i stopy – nogi
  • postawa
  • oddech
  • parajęzyk (dźwięki)
  • proksemika (dystans fizyczny)
  • spójność przekazu werbalnego i niewerbalnego

Warsztat będzie się opierał głównie na doświadczaniu wybranych aspektów komunikacji niewerbalnej i uświadamianiu ich znaczenia w kontaktach z ludźmi. Pozwoli na zobaczenie siebie samego oczami innych. Podpowie w jaki sposób można świadomie modyfikować komunikaty niewerbalne, by służyły na korzyść naszej komunikacji.
Warsztaty adresowane są do wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem.

Osoba prowadząca:
Małgorzata Kulawik; psycholog, psychoterapeutka w trakcie szkolenia, na co dzień pracująca w konwencji Gestalt, założycielka Ośrodka Rozwoju i Terapii „Do Źródła”.

Warsztaty odbędą się 29 listopada 2013r. (piątek) w godzinach 13:00 – 17:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – ul. Rakowicka 27, pawilon B, sala 055.

O możliwość uczestniczenia w warsztatach należy pytać w do dnia 27 listopada (środa) w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych na swojej uczelni.

Koniecznym jest przesłanie lub dostarczenie osobiście uzupełnionego krótkiego formularza zgłoszeniowego (w przypadku przesłania karty zgłoszeniowej mailem podpis nie jest wymagany).

Prosimy o informację nt. ewentualnych specjalnych potrzeb.

Warsztaty odbędą się pod warunkiem uzbierania się wystarczającej liczy osób (min 6 osób). W  środę 27 listopada po południu osoby, które zgłosiły się otrzymają potwierdzenie.

Można uzyskać certyfikat uczestnictwa (prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu).

Formularz zgłoszniowy 29.11.2013

Plakat na kssn.pl

Drobny poczęstunek zapewniony.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *