08 maj2013

„Sesja na +” – czyli jak skutecznie wziąć się z nauką za bary; warsztaty efektywnego uczenia się

Dodane przez Marek Świerad

Droga Studentko, Drogi Studencie,
Wielkimi krokami zbliża się letnia sesja. Mamy więc dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia. Chcemy zaproponować Ci udział w warsztatach efektywnego uczenia się. Być może warto poświęcić kilka godzin na naukę efektywnego uczenia się, aby przed sesją zaoszczędzić ich kilkanaście albo kilkadziesiąt i przed egzaminem po prostu wyspać się 🙂

Zapraszamy Cię do udziału w kolejnych bezpłatnych warsztatach realizowanych w ramach Międzyuczelnianego Centrum Wsparcia Psychologicznego. Tym razem pt. „Sesja na +” – czyli jak skutecznie wziąć się z nauką za bary; warsztaty efektywnego uczenia się. Taka tematyka jest rezultatem ankiety przeprowadzonej przed wakacjami, z której wynika, że temat ten jest dla Was wyjątkowo interesujący.

 

W programie:
• Strategie szybkiego czytania
• Mnemotechniki i mapy myśli
• Zwiększenie kreatywności poprzez pracę z mózgiem
• Zmiana ograniczających przekonań
• Poszukiwanie wewnętrznego geniusza – techniki NLP
Warsztaty skierowane są do studentów PK, UEK i UPJPII.

Osoba prowadząca:
Ewa Siatka – psycholog, certyfikowany trener kadry, praktyk oraz master NLP, niekwestionowany talent do budzenia motywacji oraz przekuwania marzeń na rzeczywistość.
Warsztaty odbędą się 17 maja 2013 (piątek) w godzinach 11:00 – 15:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – ul. Rakowicka 27, pawilon D, sala Patio.
Osoby zainteresowane, posiadające orzeczenie, prosimy o zgłaszanie się do dnia 15 maja (środa) do godziny 12:00 do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych UEK, osobiście – Pawilon D, pok. 20, telefonicznie – 12 293 51 19, 12 293 51 20 lub mailowo – bon@uek.krakow.pl

Koniecznym jest przesłanie lub dostarczenie osobiście uzupełnionego krótkiego formularza zgłoszeniowego (w przypadku przesłania karty zgłoszeniowej mailem podpis nie jest wymagany).
Prosimy o informację nt. ewentualnych specjalnych potrzeb.
Warsztaty odbędą się pod warunkiem uzbierania się wystarczającej liczy osób (min 6 osób). W środę 15 maja po południu osoby, które zgłosiły się otrzymają potwierdzenie.
Można uzyskać certyfikat uczestnictwa (prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu).

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.
Drobny poczęstunek zapewniony.
Serdecznie zachęcamy do udziału!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *